» Terminarz rozgrywek


Kolejka 17 - 2020-11-14

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

PRZEMSZA SIEWIERZ

3 : 1

AKS MIKOŁÓW

DRAMA ZBROSŁAWICE

0 : 0

UNIA KOSZTOWY

GWAREK ORNONTOWICE

0 : 2

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

RKS GRODZIEC

4 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

3 : 0

WARTA ZAWIERCIE

ZNICZ KŁOBUCK

1 : 1

MKS MYSZKÓW

SZOMBIERKI BYTOM

2 : 3

RUCH RADZIONKÓW

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

4 : 0

Kolejka 16 - 2020-11-07

PRZEMSZA SIEWIERZ

RUCH RADZIONKÓW

1 : 0

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

MKS MYSZKÓW

---

SZOMBIERKI BYTOM

SARMACJA BĘDZIN

2 : 1

ZNICZ KŁOBUCK

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

1 : 3

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

2 : 3

RKS GRODZIEC

UNIA KOSZTOWY

0 : 5

GWAREK ORNONTOWICE

AKS MIKOŁÓW

1 : 1

DRAMA ZBROSŁAWICE

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

5 : 1

Kolejka 15 - 2020-10-31

DRAMA ZBROSŁAWICE

PRZEMSZA SIEWIERZ

0 : 0

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

GWAREK ORNONTOWICE

1 : 0

AKS MIKOŁÓW

RKS GRODZIEC

6 : 0

UNIA KOSZTOWY

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

1 : 1

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

ZNICZ KŁOBUCK

2 : 1

WARTA ZAWIERCIE

SZOMBIERKI BYTOM

4 : 0

SARMACJA BĘDZIN

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

1 : 1

MKS MYSZKÓW

RUCH RADZIONKÓW

---

Kolejka 14 - 2020-10-24

PRZEMSZA SIEWIERZ

MKS MYSZKÓW

0 : 2

RUCH RADZIONKÓW

SARMACJA BĘDZIN

2 : 0

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

WARTA ZAWIERCIE

1 : 4

SZOMBIERKI BYTOM

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

1 : 1

ZNICZ KŁOBUCK

UNIA KOSZTOWY

1 : 2

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

AKS MIKOŁÓW

2 : 0

RKS GRODZIEC

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

0 : 4

GWAREK ORNONTOWICE

DRAMA ZBROSŁAWICE

2 : 0

Kolejka 13 - 2020-10-17

GWAREK ORNONTOWICE

PRZEMSZA SIEWIERZ

1 : 2

DRAMA ZBROSŁAWICE

RKS GRODZIEC

2 : 2

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

3 : 3

AKS MIKOŁÓW

ZNICZ KŁOBUCK

3 : 1

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

SZOMBIERKI BYTOM

0 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

5 : 0

WARTA ZAWIERCIE

RUCH RADZIONKÓW

2 : 2

SARMACJA BĘDZIN

MKS MYSZKÓW

6 : 2

Kolejka 12 - 2020-10-10

PRZEMSZA SIEWIERZ

SARMACJA BĘDZIN

0 : 2

MKS MYSZKÓW

WARTA ZAWIERCIE

1 : 0

RUCH RADZIONKÓW

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

1 : 0

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

0 : 5

SZOMBIERKI BYTOM

UNIA KOSZTOWY

3 : 1

ZNICZ KŁOBUCK

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

3 : 2

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

DRAMA ZBROSŁAWICE

2 : 2

RKS GRODZIEC

GWAREK ORNONTOWICE

1 : 2

Kolejka 11 - 2020-10-03

RKS GRODZIEC

PRZEMSZA SIEWIERZ

1 : 3

GWAREK ORNONTOWICE

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

3 : 2

DRAMA ZBROSŁAWICE

ZNICZ KŁOBUCK

1 : 4

AKS MIKOŁÓW

SZOMBIERKI BYTOM

1 : 0

UNIA KOSZTOWY

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

2 : 1

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

RUCH RADZIONKÓW

3 : 0

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

MKS MYSZKÓW

1 : 0

WARTA ZAWIERCIE

SARMACJA BĘDZIN

0 : 0

Kolejka 10 - 2020-09-26

PRZEMSZA SIEWIERZ

WARTA ZAWIERCIE

0 : 4

SARMACJA BĘDZIN

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

3 : 2

MKS MYSZKÓW

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

0 : 1

RUCH RADZIONKÓW

UNIA KOSZTOWY

0 : 2

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

AKS MIKOŁÓW

1 : 3

SZOMBIERKI BYTOM

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

2 : 2

ZNICZ KŁOBUCK

GWAREK ORNONTOWICE

0 : 2

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

RKS GRODZIEC

2 : 1

Kolejka 9 - 2020-09-19

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

PRZEMSZA SIEWIERZ

1 : 0

RKS GRODZIEC

ZNICZ KŁOBUCK

2 : 1

DRAMA ZBROSŁAWICE

SZOMBIERKI BYTOM

2 : 0

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

2 : 2

AKS MIKOŁÓW

RUCH RADZIONKÓW

0 : 0

UNIA KOSZTOWY

MKS MYSZKÓW

3 : 1

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

SARMACJA BĘDZIN

2 : 1

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

WARTA ZAWIERCIE

1 : 1

Kolejka 8 - 2020-09-12

PRZEMSZA SIEWIERZ

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

0 : 0

WARTA ZAWIERCIE

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

3 : 0

SARMACJA BĘDZIN

UNIA KOSZTOWY

1 : 2

MKS MYSZKÓW

AKS MIKOŁÓW

0 : 2

RUCH RADZIONKÓW

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

3 : 0

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

DRAMA ZBROSŁAWICE

3 : 2

SZOMBIERKI BYTOM

GWAREK ORNONTOWICE

0 : 1

ZNICZ KŁOBUCK

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

5 : 1

Kolejka 7 - 2020-09-05

ZNICZ KŁOBUCK

PRZEMSZA SIEWIERZ

1 : 2

RKS GRODZIEC

SZOMBIERKI BYTOM

0 : 2

GWAREK ORNONTOWICE

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

2 : 3

DRAMA ZBROSŁAWICE

RUCH RADZIONKÓW

1 : 3

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

MKS MYSZKÓW

4 : 2

AKS MIKOŁÓW

SARMACJA BĘDZIN

0 : 0

UNIA KOSZTOWY

WARTA ZAWIERCIE

4 : 2

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

2 : 0

Kolejka 6 - 2020-08-29

PRZEMSZA SIEWIERZ

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

2 : 3

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

UNIA KOSZTOWY

2 : 0

WARTA ZAWIERCIE

AKS MIKOŁÓW

2 : 0

SARMACJA BĘDZIN

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

2 : 0

MKS MYSZKÓW

DRAMA ZBROSŁAWICE

6 : 3

RUCH RADZIONKÓW

GWAREK ORNONTOWICE

3 : 1

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

RKS GRODZIEC

3 : 0

SZOMBIERKI BYTOM

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

2 : 3

Kolejka 5 - 2020-08-22

ZNICZ KŁOBUCK

SZOMBIERKI BYTOM

1 : 0

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

0 : 1

RKS GRODZIEC

RUCH RADZIONKÓW

4 : 2

GWAREK ORNONTOWICE

MKS MYSZKÓW

2 : 0

DRAMA ZBROSŁAWICE

SARMACJA BĘDZIN

1 : 2

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

WARTA ZAWIERCIE

0 : 5

AKS MIKOŁÓW

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

0 : 1

UNIA KOSZTOWY

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

1 : 0

Kolejka 4 - 2020-08-15

PRZEMSZA SIEWIERZ

UNIA KOSZTOWY

1 : 5

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

AKS MIKOŁÓW

1 : 0

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

1 : 0

WARTA ZAWIERCIE

DRAMA ZBROSŁAWICE

2 : 1

SARMACJA BĘDZIN

GWAREK ORNONTOWICE

1 : 2

MKS MYSZKÓW

RKS GRODZIEC

3 : 1

RUCH RADZIONKÓW

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

1 : 0

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

ZNICZ KŁOBUCK

1 : 1

Kolejka 3 - 2020-08-08

SZOMBIERKI BYTOM

PRZEMSZA SIEWIERZ

0 : 0

ZNICZ KŁOBUCK

RUCH RADZIONKÓW

4 : 1

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

MKS MYSZKÓW

0 : 1

RKS GRODZIEC

SARMACJA BĘDZIN

1 : 1

GWAREK ORNONTOWICE

WARTA ZAWIERCIE

2 : 3

DRAMA ZBROSŁAWICE

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

0 : 2

AKS MIKOŁÓW

UNIA KOSZTOWY

0 : 4

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

2 : 1

Kolejka 2 - 2020-08-01

PRZEMSZA SIEWIERZ

AKS MIKOŁÓW

0 : 0

UNIA KOSZTOWY

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

1 : 2

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

DRAMA ZBROSŁAWICE

0 : 0

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

GWAREK ORNONTOWICE

1 : 1

WARTA ZAWIERCIE

RKS GRODZIEC

3 : 0

SARMACJA BĘDZIN

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

1 : 2

MKS MYSZKÓW

ZNICZ KŁOBUCK

0 : 0

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

SZOMBIERKI BYTOM

4 : 2

Kolejka 1 - 2020-07-25

POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

PRZEMSZA SIEWIERZ

1 : 3

SZOMBIERKI BYTOM

RUCH RADZIONKÓW

2 : 1

ZNICZ KŁOBUCK

SARMACJA BĘDZIN

1 : 0

ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE

WARTA ZAWIERCIE

1 : 1

RKS GRODZIEC

RAKÓW II CZĘSTOCHOWA

0 : 1

GWAREK ORNONTOWICE

UNIA DĄBROWA GÓRNICZA

1 : 1

DRAMA ZBROSŁAWICE

UNIA KOSZTOWY

0 : 5

SZCZAKOWIANKA JAWORZNO

AKS MIKOŁÓW

1 : 1

TABELA | IV LIGA
DRUŻYNAMPBRAMKI
1.UNIA KOSZTOWY163438 - 17
2.WARTA ZAWIERCIE163237 - 14
3.UNIA DĄBROWA G.163228 - 15
4.RAKÓW II CZĘSTOCHOWA163124 - 10
5.GWAREK ORNONTOWICE162725 - 19
10.SZOMBIERKI BYTOM162120 - 24



- : -









MKS MYSZKÓW

2 : 3

SZOMBIERKI BYTOM


2020-11-14, godz. 13:30
Mecz wyjazdowy



Kolejka 14: Szombierki Bytom - Raków II CzęstochowaKolejka 12: Szombierki Bytom - Unia Kosztowy 3:1Kolejka 10: Szombierki Bytom - Szczakowianka Jaworzno 2:2nabór 2020Kolejka 3: Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 1:1Półfinał Pucharu Polski ŚlZPN: Szombierki Bytom - Pniówek PawłkowiceKolejka 1: Szombierki Bytom - Ruch Radzionków 2:1Baraż: Szombierki Bytom - LKS Goczałkowice 0:22010




Ta strona korzysta z plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w Polityce Prywatności.


TS Szombierki Bytom © Wszelkie prawa zastrzeżone
2002 - 2020 @ TS Szombierki Bytom
Historia serwisu www