sobota, 17:00 Szombierki - Unia Rędziny

30 Maj |

Rozgromili Spartę !!!

Sparta Lubliniec - Szombierki Bytom 0:6 (0:1)

Szombierki aby myśleć o pomniejszeniu strat do lidera musiały wygrać wyjazdowe spotkanie w Lublińcu, i też tak się stało. Było to okazałe zwycięstwo podopiecznych Radosława Osadnika i przewaga Cidrów zmniejszyła się do 4 punktów na dwie kolejki przed końcem sezonu. Właśnie Spartanie będą kolejnym rywalem lidera i będzie bardzo ciężko aby urwali jakieś punkty, choć do póki piłka w grze...
Samo spotkanie miało jednostronny przebieg, choć do przerwy gospodarze stawiali jeszcze opór. Jednak po indywidualnej akcji Gaspara Bomby, piłka po rykoszecie odbiła się od słupka, a tam Amadeusz Zając nie miał problemów aby otworzyć wynik spotkania. Sparta była bliska wyrównania, lecz sytuację sam na sam wygrał z napastnikiem gospodarzy Wojciech Fościak. Druga polowa to już koncert gry Zielonych. Kolejne bramki wpadały od 55 minuty do 63. Szombierki w tym czasie zdobyły aż cztery gole. Wynik spotkania ustalił w 80 minucie Jarnot kompletując przy tym hatricka. Warto dnotować trzy asysty Szymona Cicheckiego oraz dwie poprzeczki i słupek Sawickiego.
Kolejne spotkanie już w najbliższą sobotę, bedziemy gościć zespół Poloni Poraj.

Sparta Lubliniec - Szombierki Bytom  0:6 (0:1)
0:1 - Zając 34 min
0:2 - Jarnot 55 min
0:3 - Jarnot 60 min
0:4 - Rybak 61 min
0:5 - Zając 63 min
0:6 - Jarnot 80 min