sobota, godz 15:00 Victoria Częstochowa - Szombierki Bytom

07 Wrz | inf własna / MZ

Sobota, 15:00 Unia - Szombry

Nie zwalniamy tempa, w sobotę o 15:00 w Dąbrowie Górniczej – Strzemieszycach
zmierzymy się z Unią.

Unia, w tym sezonie gra bardzo skutecznie, wygrała trzy mecze – z Radzionkowem, z Unią Rędziny i z Dramą Zbrosławice. Zremisowała bezbramkowo z Zagłębiem II Sosnowiec, przegrała tylko mecz z Piastem II w Gliwicach. Na swoim boisku nie stracili jeszcze punktów, wygrali oba mecze, zdobyli w nich pięć a stracili dwie bramki.

Ostatni mecz miedzy naszymi drużynami w Dąbrowie Górniczej rozgrywany był wiosną sezonu 21/22. Zakończył się remisem 1:1, kiedy to bramkę dla Zielonych w 18 minucie meczu zdobył po indywidualnej akcji strzałem z ponad 20 metrów Jakub Wagner. Wyrównał Józef Misztal w drugiej połowie zawodów.

Po pięciu kolejkach nasze nastroje są zgoła inne jak naszych sobotnich rywali, nasza budowana drużyna na pewno wejdzie na właściwe tory, potrzebujemy uwierzyć we własne możliwości, a że mamy dobrych zawodników – my nie mamy wątpliwości.

Zapraszamy w sobotnie  popołudnie do wspierania naszej drużyny w tym bardzo trudnym meczu!

Stadion Zielonych, ul. Modrzewskiego 3

Kolejka 23: Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 1:0Lija KlugeKolejka 21: Szombierki Bytom - MKS Myszków 2:2Skarb Kibica 2022 vol 2Sparing: Szombierki Bytom - ŁTS Łabędy 3:1Skarb Kibica 2022Kolejka 13: Szombierki Bytom - Warta ZawiercieKolejka 11: Szombierki Bytom - Unia Kosztowy 3:0Kolejka 9: Szombierki Bytom - Gwarek Ornontowice 1:0