sobota, 17:00 Szombierki - Unia Rędziny

22 Wrz | inf własna / MZ

Niedziela, 11:00 Warta - Szombierki

Przed nami kolejny mecz ligowy. W niedzielę o godzinie 11 w Zawierciu rozpocznie się nasza potyczka z Wartą.
Warta w tym sezonie spisuje się dużo słabiej, niż w ostatnich sezonach.
Zawodnicy z Zawiercia zostali pokonani przez Piasta II 7:2, Ruch Radzionków 3:5, Unię Rędziny 4:0, Dramę Zbrosławice 0:3, zremisowali w pierwszych dwóch kolejkach, obydwa mecze 1:1 z Victoria Częstochowa i Przemszą Siewierz. Niespodziewanie w ostatniej kolejce pokonali Zagłębie II Sosnowiec 3:5. Nasz ostatni mecz w Zawierciu przegraliśmy wysoko 5:1, a bramkę dla Szombrów zdobył w 7 minucie meczu Kamil Moritz.
Jesienią mecz między naszymi drużynami skończył się remisem 1:1, a bramkę dla Szombierek strzelił Dominik Balon już w 2 minucie meczu, wyrównał Adamiecki w 58 minucie.  Nasza powoli rozkręcająca się drużyna wie, że przed nami ciężki bój o każdy metr boiska, i to ze Warta na pewno bardzo wysoko ustawi poprzeczkę.
My natomiast liczymy na rewanż po ostatnim meczu w Zawierciu.
Razem powinno to dać świetne emocjonujące widowisko.
Zapraszamy do wspierania naszej drużyny w tym ważnym meczu!  Do boju Szombry!
Przed nami kolejny mecz ligowy.
W niedzielę o godzinie 11 w Zawierciu rozpocznie się nasza potyczka z Wartą.

Zawodnicy z Zawiercia zostali pokonani przez Piasta II 7:2, Ruch Radzionków 3:5,
Unię Rędziny 4:0, Dramę Zbrosławice 0:3, zremisowali w pierwszych dwóch kolejkach,
obydwa mecze 1:1 z Victoria Częstochowa i Przemszą Siewierz.
Niespodziewanie w ostatniej kolejce pokonali Zagłębie II Sosnowiec 3:5.

Nasz ostatni mecz w Zawierciu przegraliśmy wysoko 5:1,
a bramkę dla Szombrów zdobył w 7 minucie meczu Kamil Moritz.

Jesienią mecz między naszymi drużynami zakończył się remisem 1:1,