sobota, 30 marca: Szombierki - Unia Dąbrowa Górnicza

» Najnowsze wiadomości

08 Cze | inf własna / MZ

Drama - Szombry 3:1, sezon 2022/23 przechodzi do historii.

Porażką zakończyła nasza drużyna sezon 2022/23. Sezon - kolejny z rzędu - którego do udanych zaliczyć nie sposób.
Dziesięć wygranych, pięć remisów i aż piętnaście porażek, 50 bramek zdobytych i 55 straconych - na tyle nas było stać w tym sezonie.
A początek meczu nie zapowiadał takiego wyniku, kilka naszych akcji mogło się podobać, i zabrakło nieco szczęścia i umiejętności, aby
...za to drugą połowę zremisowalismy, gospodarze kontrolowali przebieg meczu, i w 55 minucie w zasadzie go zamknęli zdobywając trzeciego gola.
My odpowiedzieliśmy tylko bramką Łukasza Niemca w 88 minucie meczu.
I to by było na tyle, teraz jak tylko dostaniemy stosowne informacje poinformujemy o planach drużyny na najbliższy okres, o okresie przygotowawczym
oraz o zaplanowanych meczach kontrolnych.
Administratorzy dziękują za świetną współpracę sztabowi trenerskiemu, który zawsze był pomocny w prowadzeniu naszej strony www i Facebooka.
Szczególne podziękowania dla kierownika drużyny Szymona Lewickiego, bez jego informacji nasza praca byłaby niemożliwa.
Dzięki i do zobaczenia niebawem.
Szombierki: Wiśniewski, Śliwa, Ściuk (72` Szczepanik), Stachoń (Niemiec), Tsuleiskiri (45` Rusz), Moritz,
Orzeszyna, Kołodziejczyk (45` Wąsik), Mazur (80` Wylężek), Gancarczyk, Okaj
W rezerwie pozostali: Dorosławski, Łebko.
15` 1:0 Kotalczyk
27` 2:0 Pstuś
57` 3:0 Lachowski
88` 3:1 Niemiec
Żółte kartki dla Szombierek: Śliwa, Szczepanik, Wąsik
Porażką zakończyła nasza drużyna sezon 2022/23.
Sezon - kolejny z rzędu - którego do udanych zaliczyć nie sposób.
Dziesięć wygranych, pięć remisów i aż piętnaście porażek, 50 bramek zdobytych
i 55 straconych - na tyle nas było stać w tym sezonie.

A początek meczu nie zapowiadał takiego wyniku, kilka naszych akcji mogło się podobać,
i zabrakło nieco szczęścia i umiejętności, aby zdobyć bramkę. Czego nie potrafiliśmy my - potrafiła Drama. Katastrofalne błędy w obronie i do przerwy przegrywamy 2:0.
...za to drugą połowę zremisowalismy. Gospodarze kontrolowali przebieg meczu, i w 55 minucie w zasadzie zamknęli go zdobywając trzeciego gola. My odpowiedzieliśmy tylko bramką Łukasza Niemca w 88 minucie meczu.

I to by było na tyle, teraz jak tylko dostaniemy informacje poinformujemy o planach drużyny na najbliższy okres, o okresie przygotowawczym oraz o zaplanowanych meczach kontrolnych.

Administratorzy dziękują za świetną współpracę sztabowi trenerskiemu, który zawsze był pomocny w prowadzeniu naszej strony www i Facebooka. Szczególne podziękowania dla kierownika drużyny Szymona Lewickiego, bez jego informacji nasza praca byłaby niemożliwa. Dzięki i do zobaczenia niebawem.

Szombierki: Wiśniewski, Śliwa, Ściuk (77` Szczepanik), Stachoń (73` Niemiec), Tsuleiskiri (45` Rusz), Moritz, Orzeszyna, Kołodziejczyk (45` Wąsik), Mazur (80` Wylężek), Gancarczyk, Okaj

CEL SZCZEGÓŁOWY: TS SZOMBIERKI BYTOM 34

Dzień dziecka z Jakubek KamińskimKolejka 28: Ruch Radzionków - Szombierki Bytom 1:1Kolejka 27: Szombierki Bytom - Piast II Gliwice 0:1Sztandar 2023Kolejka 23: Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 1:0Lija KlugeKolejka 21: Szombierki Bytom - MKS Myszków 2:2Skarb Kibica 2022 vol 2Sparing: Szombierki Bytom - ŁTS Łabędy 3:1