» Najnowsze wiadomości

23 Mar | inf własna / MZ / ocalić od zapomnienia GKS Szombierki - blog

Katastrofalny początek wiosny. Przemsza - Szombry 2:1

W tabeli wiosny zajmujemy przedostatnie miejsce. Gorzej tylko Szczakowianka.

Szkoda ostatnich minut każdej połowy meczu, w pierwszej połowie cwaniactwo Jarki i rzut karny dla gospodarzy, pewnie wykorzystany przez Adamieckiego.
W drugiej połowie początek na korzyść Przemszy, która szybko chciała dobić Szombry drugą bramką, ale to my zdobyliśmy wyrównanie.
Debiutancką bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartosz Marchewka. Dążąca do wygrania meczu nasza drużyna bardzo dużo czasu gościła na połowie gospodarzy, i kilka razy mogła wyjść na prowadzenie.
Aż do doliczonego czasu gry, Przemsza grając z kontry wyszła na prowadzenie, rzut wolny z ostrego konta z linii pola karnego, piłkę głową do bramki skierował Czajkowski i było po meczu.
Scenariusz, który już w tej rundzie widzieliśmy. Brak koncentracji w ostatnich minutach powoduje ze znów jesteśmy bez punktów.
Nasza sytuacja robi się dramatyczna, a przed nami - mecz z wiceliderem - Unią Dąbrowa Górnicza, w wielką sobotę na Modrzewskiego o 13:00.
Przemsza - Szombierki 2:1 (1:0)
Bramki:
45+1' 1:0 Adamiecki (rzut karny)
63' 1:1 Marchewka
90+1' 2:1 Czajkowski (głową)
Przemsza: Popczyk, Chmielewski (71' Niemiec), Czajkowski, Tora, Siemański (87' Przystalski),
Zakharchenko, Bębenek (46' Timochina), Kieca, Bartusiak (68' Cieślar), Adamiecki, Jarka (68' Wolny)
Szombierki: Dorosławski, Ściuk (64' Szczepanik), Grolik, M. Wiśniewski, Dzierbicki, Tylec (73' Długosz),
Kowalczyk (87' Stachoń), Łebko, Moritz, Marchewka, Tsuleiskiri (46' Okaj).
Kartki:
Dla Przemszy: Bębenek, Chmielewski, Wolny, Tora
Dla Szombierek: Dzierbicki

Bramki:

Przemsza: Popczyk, Chmielewski (71' Niemiec), Czajkowski, Tora, Siemański (87' Przystalski), Zakharchenko, Bębenek (46' Timochina), Kieca, Bartusiak (68' Cieślar), Adamiecki, Jarka (68' Wolny)

Szombierki: Dorosławski, Ściuk (64' Szczepanik), Grolik, M. Wiśniewski, Dzierbicki, Tylec (73' Długosz), Kowalczyk (87' Stachoń), Łebko, Moritz, Marchewka, Tsuleiskiri (46' Okaj).

W rezerwie pozostali: A.Wiśniewski, Śliwa, Mazur, Krakowiak

Żólte Kartki:

Szkoda ostatnich minut każdej połowy meczu, w pierwszej połowie cwaniactwo Jarki i rzut karny dla gospodarzy, pewnie wykorzystany przez Adamieckiego. W drugiej połowie początek na korzyść Przemszy, która szybko chciała dobić Szombry drugą bramką, ale to my zdobyliśmy wyrównanie. Debiutancką bramkę dla naszej drużyny zdobył Bartosz Marchewka. Dążąca do zdobycia kompletu punktów w tym meczu nasza drużyna bardzo dużo czasu gościła na połowie gospodarzy, i kilka razy mogła wyjść na prowadzenie. Aż do doliczonego czasu gry, Przemsza grając z kontry wyszła na prowadzenie, rzut wolny z ostrego konta z linii pola karnego, piłkę głową do bramki skierował Czajkowski i było po meczu.

CEL SZCZEGÓŁOWY: TS SZOMBIERKI BYTOM 34

Dzień dziecka z Jakubek KamińskimKolejka 28: Ruch Radzionków - Szombierki Bytom 1:1Kolejka 27: Szombierki Bytom - Piast II Gliwice 0:1Sztandar 2023Kolejka 23: Szombierki Bytom - Przemsza Siewierz 1:0Lija KlugeKolejka 21: Szombierki Bytom - MKS Myszków 2:2Skarb Kibica 2022 vol 2Sparing: Szombierki Bytom - ŁTS Łabędy 3:1