10/11 sierpnia - 1 kolejka ligowa: Odra Miasteczko Śl - Szombierki Bytom

Szombierki Bytom - Victoria Częstochowa 0:0

Żółte kartki: Tsuleskiri (23), Orzeszyna (50) - Krysik (51), Mazerant (67).

Szombierki: Wiśniewski A. - Grolik, Mazur (46' Krakowiak), Orzeszyna, Wiśniewski M., Dzierbicki, Łebko, Matys (73' Szczepanik), Tylec (80' Stachoń), Moritz (80' Stasiński), Tsuleskiri (63' Okaj). Trener Sebastian GAWEŁCZYK.

Victoria: Margas - Piątkowski (70' Figzał), Tomczyk, Przybylski, Błaszkiewicz, Jargosz (46' Mazerant), Kiełkowicz (46' Krysiak), Kowalski (81' Matyja), Błędowski, Skibiński (90' Krupa), Krawczyk (46' Juchnik). Trener Adrian PASIEKA.

W meczu z wyżej notowanym rywalem Zielonym udało się kilka razy zagrozić bramce gości. W 39 minucie Łebko dośrodkował z lewej strony na głowę Gagi, a ten minimalnie chybił. W drugiej połowie ponownie Gaga miał świetna okazję, uderzając z pola karnego kozłem, a piłka kozłem nad poprzeczką. Goście ograniczali się jedynie do kontr., najciekawsza miała miejsce w 25 minucie, gdy Piątkowski uderzył z lewej strony obok bramki.

Po tej kolejce Zieloni nadal na 12 miejscu, rezerwy Zagłębia przed nami o punkt. Do końca pozostały 3 kolejki. W najbliższej zagramy na wyjeździe ze Zniczem Kłobuck. U siebie natomiast zagramy w niedzielę 2 czerwca o 15:00, a naszym rywalem będą wspomniane już rezerwy Zagłębia Sosnowiec.

1.SZOMBIERKI BYTOM000 : 0
2.SZCZAKOWIANKA000 : 0
3.MKS MYSZKÓW000 : 0
4.ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC II000 : 0
5.UNIA RĘDZINY000 : 0